Argentor füles kínáló, ezüstözött alpakka, enyhén kopott, jelzett, m:2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Argentor-fules-kinalo-ezustozott-alpakka-enyhen-kopott-jelzett-m22cm~II2552508
2552508
11912
417
Flea Market
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Argentor füles kínáló, ezüstözött alpakka, enyhén kopott, jelzett, m:22cm
: karap_norbert
Katalognummer: