12 db kisebb méretű fém doboz (Tea Közért, Köménymag stb.), többsége X... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/12-db-kisebb-meretu-fem-doboz-Tea-Kozert-Komenymag-stb-tobbsege-XX-sz-kozepe-masod~II2631177
2631177
11829
417
Flea Market
Beschreibung: 12 db kisebb méretű fém doboz (Tea Közért, Köménymag stb.), többsége XX. sz. közepe-második fele, kopott, részben kissé sérült
: nagy_andras