1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1938 Pesti Hírlap Naptára. Bp., Légrády. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne a kor eseményeivel, ismert személyeivel, pl.: Horthy, Mussolini, Hitler. Kissé kopott papírkötés, kissé sérült elülső borítóval.