Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett, belül kissé kopott, a zsanérnál ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~32/Ezust-Ag-cigarettatarca-Jelzett-belul-kisse-kopott-a-zsanernal-kis-rozsdafoltokkal-94-g-~II2497583
2497583
19079
417
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett, belül kissé kopott, a zsanérnál kis rozsdafoltokkal, 94 g, 8x6 cm
: karap_norbert