10802.
417. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Rudolf v. Alt (1812-1905) után, R. Toth (?-) metszése, XX. sz. közepe/második fele: Josefsplatz, Bécs, 1844-ben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben, 9×13 cm. Hátoldalán Friedrich Bachinger szabadkai képkeretező címkéjével.