10430.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm