10445.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Tompos jelzéssel: Erdélyi utca. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 70x50cm