10423.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Rácz István jelzéssel: Pár a parkban. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35×25 cm