10390.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm