10536.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák grafikus, XX. sz. első fele: Utcarészlet Steinban (Krems), a Duna mellett (Aufgang in Stein a/D.). Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 19×15 cm