10383.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. közepén működött magyar festő: Tehenek. Olaj, vászon. 59×79 cm