10569.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tenger. Olaj, kartonra kasírozott vászon, sérült keretben, 25x35cm