10563.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, fakeretben, 9,5x11cm