10595.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Németországi város látképe, 1930 körül. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 26x33,5 cm. / View of a city in Germany, watercolour and pencil on paper, framed