10593.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Margarétás csendélet, olaj, karton, 26x19cm, fa keretben, sérült.