Olvashatatlan jelzéssel: Holland tengerpart. Olaj, farost, sérült deko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Olvashatatlan-jelzessel-Holland-tengerpart-Olaj-farost-serult-dekorativ-keretben-45x55cm~II2626611
2626611
10548
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Holland tengerpart. Olaj, farost, sérült dekoratív keretben, 45x55cm
: nagy_andras