10591.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
Olvashatatlan (Gulyás?) jelzéssel: Mulatozó. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, foltos, 30,5×23,5 cm