10498.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Nagy István jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42×28 cm