10452.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Kornhoffer Pécs 1914 jelzéssel: Női képmás. Olaj, karton, sérült fakeretben, 28x20cm.