10680.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Elefánt és harcosok. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben. 30,5x43,5 cm