10673.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Utcarészlet hordóval. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 32x22cm