10671.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül: Udvarrészlet. Olaj, karton, sérült dekoratív keretben, 40x50cm