10666.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Tájkép templommal. Olaj, vászon, üvegezett, sérült keretben. 46x61cm