Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Ivanyi-Grunwald-Bela-jelzessel-Viragcsendelet-Pasztell-papir-Uvegezett-serult-fakeret~II2624461
2624461
10485
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 56x42 cm
: nagy_andras