10510.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Gyulai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×50 cm