10421.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm