10411.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
F. Schlenstedt jelzéssel, feltételezhetően német festő: Vízparti naplemente. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 30×60 cm