10472.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Egry József jelzéssel: Csónakos ember. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült, fa keretben. 58x40 cm