10381.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
D Wolfe jelzéssel: Absztrakt kompozíció. 1970 körül, feltehetően kaliforniai művész, olaj, rétegelt falemez, kissé sérült, 125x92cm