10483.
417. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Basa jelzéssel: Álarcok. Toll, papír, jelzett, plexiüvegezett fakeretben, 28×19 cm.