Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Sarkany-Gyula-1887-1962Szegfus-csendelet-Olaj-karton-jelzett-61x38cm~II2461188
2461188
10300
417
Beschreibung: Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm
: pelikán_kristóf