Novák Lajos (1927-1989): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Novak-Lajos-1927-1989-Dunapart-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-kisse-foltos-~II2625803
2625803
10250
417
Beschreibung: Novák Lajos (1927-1989): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 29x39 cm
: pk