Gazdag József (?-?): 24 db rajz klf. témákban (lovas képek, portrék, stb.). Klf. technikák (akvarell, ceruza, stb.), papír. 22×15 és 42x30 cm közötti méretekben. Helyenként kisebb sérülésekkel.