Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Napraforgók. Akvarell, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csurgoi-Mate-Lajos-1931-2001-Napraforgok-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-5~II2612748
2612748
10054
417
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Napraforgók. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 54x70 cm
: pk