Barcsay Jenő (1900-1988): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Barcsay-Jeno-1900-1988-Gemeskut-Rezkarc-papir-jelzett-feltekerve-25C39727-cm~II2628503
2628503
10022
417
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Barcsay Jenő (1900-1988): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 25×27 cm
: tm