17200.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1928 Hid irodalmi, művészeti és társadalmi folyóirat, II. évf. 3-4. sz., 1928. márc.-ápr., szerk.: Csanády György. Bp., "Kárpát"-ny., 113-224 p. Kissé sérült papírkötésben.