William Ferenc Mihály: Jézus élete. Korának történelmi, politikai, nép... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/417/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~500017/William-Ferenc-Mihaly-Jezus-elete-Koranak-tortenelmi-politikai-neprajzi-hattereben-For~II2595119
2595119
17290
417
Books: Religion
Beschreibung: William Ferenc Mihály: Jézus élete. Korának történelmi, politikai, néprajzi hátterében. Ford.: Zsíros Ferenc. Bp., (1934), Szív. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
: tánczos_gábor