15061.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Palladis Rt., 202 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel.