15045.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1965, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, benne kézzel rajzolt, festett ajándékozási emléklappal, rajta aláírásokkal, jó állapotban.