17140.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai. Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rendezte gróf - -. 1-2. kötet. [Egybekötve.] Bp., 1936., Centrum, 2+320 p.+I-VIII, X-XIV t.+2 kihajtható térképmelléklet;323-751 p.+XVI-XXXIV t.+2 kihajtható térképmelléklet. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, két hiányzó táblával, egy táblát rossz helyre kötöttek.