17166.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1984, Medicina. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.