Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 43

Hantken Miksa: Az esztergomi burányrétegek és a kis-czelli tályag földtani kora. Pest, 1871. Eggenberger. 18p. Későbbi papírborítóval
17159.

Rufpreis:
2 000 HUF
I. P. Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Fordította: Dabis Attila. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés
17160.

Rufpreis:
1 800 HUF
Természettudományi Közlöny 6 száma: IV. köt. 35-40. füzet, 1872. július-december. Pest, 1872, K. M. Természettudományi Társulat (Khór és Wein-ny.). Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben felvágatlan lapokkal.
17161.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jurányi Lajos: Oedogonium Diplandrum s a nemzési folyamat e moszatnál. Rajzokkal két táblán. Pest, 1871. Eggenberger 24 p. + 2 t. Későbbi papírborítóval
17162.

Rufpreis:
1 800 HUF
17163.

Rufpreis:
1 800 HUF
1941 M. Kir. József Nádor Műegyetem állatorvosi osztályának belorvostani klinikáján gyakrabban használt recipék gyüjteménye. (Diagnosztikai és terápiai utalásokkal.) Összeáll.: Mócsy András. Bp., 1941., Sárkány-ny., 68 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt címlappal.
17164.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dobson Szabolcs: Kirándulások a gyógyszeres terápia múltjában. Bp., 2001., Dictum. Kiadói papírkötés.
17165.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1984, Medicina. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17166.

Rufpreis:
1 000 HUF
Schubert Károly: A természettan alapelemei. Könnyen fölfogható modorban Az ötödik javított kiadás után. Bp., 1865, Lampel R. Könyvkiadása. Kiadói, kissé sérült papírkötés
17167.

Rufpreis:
1 200 HUF
31
Horváth Lajos: Nagykanizsa-Csurgó közti vidék morfológiája és hydrológiája. Székesfehérvár, 1938, Debreczeni István-ny., 22 p. + 1 t. Kiadói tűzött papírkötés.
17168.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kelemen Attila: Madaraskönyv. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17169.

Rufpreis:
800 HUF
Fischer Ignácz: Az epilepsia ellen való védekezésre alakult nemzetközi liga működéséről, különös tekintettel a liga magyar bizottságának munkálkodására. Az orvosi hetilap tudományos közleményei. Különlenyomat, 1911, LV. évf. Bp., 1911, Pápai Ernő Műintézete. 10p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval
17170.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF