Gazdag Erzsi 2 db gyerekkönyve: Száll a sárkány; Mesebolt. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1959-1961, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval.