Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Hornyánszky Viktor-ny.). A borító Kolozsváry Sándor munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötés, a kötéstáblákon apró sérülésekkel.