Bücher: Jura

Zahl der Lose: 13

Jogi kolligátum: Justinianus császár: Institutionum Libri IIII Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 48 + 471 + 28 p.;  Iuirs civilis Romintia et progressus Ad. leg. XII. tabularum... Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 195p.  Tituli Tractatus que iuris civilis studio in primis necessarij...  n.h. 1622. Samuel Crispini. 232 p.  Korabeli szúrégott pergamen kötésben /  Legall colligate of 3 works in slightly damaged pergamin binding
15614.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Széll László: Magyar tejgazdasági joganyag rendszeres feldolgozásban. Feldolgozta: Ifj. Dr. - -. Magyaróvár, 1937., Szerzői,(Magyaróvári-ny.), 80 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15615.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15616.

Rufpreis:
4 000 HUF
1831 Oktatásügyi témában Heves és Külső-Szolnok vármegyék javaslatai. 7 p.
15617.

Rufpreis:
3 000 HUF
15618.

Rufpreis:
1 200 HUF
A tolvajnyelv szótára. Kiadja: A Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az Államrendőrség 44-ik rendkívüli számához. Bp., 1911., Radó Izor, 75+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, az utolsó lapon bejegyzéssel.
15619.

A tolvajnyelv szótára. Kiadja: A Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44-ik rendkívüli számához. Bp., 1911., Radó Izor, 75+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, az utolsó lapon bejegyzéssel.

Rufpreis:
1 800 HUF
15620.

Rufpreis:
800 HUF
A népi ülnök kézikönyve. Összeáll.: Bálint Károly, Csiki Ottó, Schoch Ottó, Szekeres Károly, Vékey Zoltán. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a címlapon Pápai Járásbíróság bélyegzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Ülnöknek szóló gépelt levéllel és megbízólevéllel.
15621.

A népi ülnök kézikönyve. Összeáll.: Bálint Károly, Csiki Ottó, Schoch Ottó, Szekeres Károly, Vékey Zoltán. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a címlapon "Pápai Járásbíróság" bélyegzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Ülnöknek szóló gépelt levéllel és megbízólevéllel.

Rufpreis:
1 200 HUF
15622.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rendőri ismeretek kézikönyve. [Bp.]., én., BM ORFK Kiképzési Osztálya. Átkötött kopott félvászon-kötés, szakadt címlappal. + A nyomozók kézikönyve. Szerk.: Gyarmathy István. Bp., 1955., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, kopott, foltos, rossz állapotban. Számozott, 04753. számú példány.
15623.

Rufpreis:
1 400 HUF
Tárgymutató. Index az Igazságügyi törvénytár ötödik kiadásához. 1901., Bp., 1901., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
15624.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mit kell tudni minden cselédtartó gazdának. Tájékoztató. A gazdasági cseléd és munkás és a gazda közti jogviszonyban és ezzel kapcsolatos kérdésekben. Összeáll.: Tóth Jenő, Makó,é.n., Tóth Jenő,(Kardos Rudolf-ny.), kissé foltos borítóval, 23 p.
15625.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF