Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 138

15627.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p.+ 1 t. (térkép-mellékletek: Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, Szerk.: Gróf Teleki Pál, ún. Vörös térkép, 1:1000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, magyar és angol nyelven, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal 63x95 cm.) Első kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik térkép-hiányzik.
15628.

Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p.+ 1 t. (térkép-mellékletek: Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, Szerk.: Gróf Teleki Pál, ún. "Vörös térkép", 1:1000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, magyar és angol nyelven, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal 63x95 cm.) Első kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik térkép-hiányzik.

Rufpreis:
6 000 HUF
15629.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Somogyi Ede: Szumirok és magyarok. Budapest, 1903, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata, 2+270+1. Korabeli félvászon kötésben
15630.

Rufpreis:
6 000 HUF
15631.

Rufpreis:
5 000 HUF
15632.

Rufpreis:
5 000 HUF
Font Márta-Krausz Tamás-Niederhauser Emil-Szvák Gyula: Oroszország története. Bp., 1997, Maecenas. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15633.

Rufpreis:
5 000 HUF
A magyar Quisling-kormány. Szójay Döme és társai a népbíróság előtt. Szerk.: Simándi Irén. Párhuzamos Archívum. Bp., 2004., 1956-OS KHT. Kiadói kartonált papírkötés.
15634.

Rufpreis:
5 000 HUF
15635.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Csendőrtiszt a Markóban. Ferenczy László csendőr alezredes a népbíróság előtt. Szerk., a bevezető tanulmányt írta és a függeléket összeállította: Molnár Judit. Bp., 2014., Scolar-Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés.
15636.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
15637.

Rufpreis:
4 000 HUF
15638.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF