1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
MÁV Tűzrendészeti utasítás. Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium I. Vasuti Főosztálya. Bp., 1958., KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.