16780.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Valonen, Niilo: A finnugor népek népművészete. Ford.: Lehtinen Ildikó. Helsinki-Bp., 1978, Otava-Corvina. Ortutay Gyula előszavával, Rácz István fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.