16611.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
The Studio. An Illustrated Magazine of Fine & Applied Art. Vol. 57. No. 235. Oct. 15, 1912. Szerk.: Charles Holme. London, 1912, The Studio. Számos fekete-fehér és színes képpel, reprodukcióval illusztrálva. Angol nyelven. Sérült félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.