16783.
417. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei 2. Duna-Tisza köze, Tiszántúl, Felsővidék. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4200 példányban.